Oblékneme váš domov

Šijeme záclony, závěsy a ostatní bytový textil, podle Vašeho přání!

Pokud jste vybrali na našem e-shopu záclonu, nebo dekorační látku v metráži, a nemáte odvahu se sami pustit do šití, rádi to uděláme za vás.

JAK BUDE VŠE PROBÍHAT?

Součástí kamenné prodejny v Novém Boru je šicí dílna, kde vám ušijeme vše, podle vašeho přání. Vzhledem k tomu, že nezadáváme práci jiné firmě, vše si šijeme sami, projde celý proces přes nás. Vy si vyberete na e-shopu látku, přes email,formulář, nebo telefon mi sdělíte vaše požadavky, vaši představu. Vše spolu probereme, pošleme si navzájem několik emailů, abychom doladili detaily, aby vaše závěsy byly takové, jaké si přejete, aby váš ubrus nebyl ani dlouhý, ani krátký, aby jste za své peníze dostali kvalitně odvedenou práci. Poté vám pošlu rozpočet a pokud budete s rozpočtem souhlasit, odnesu vaši zakázku do šicí dílny. Na zakázce bude pracovat jedna z našich šikovných švadlen. Obě švadleny jsou precizní, s citem pro detail a přesnost. Zakázka pro vás bude hotová do 14-ti dnů. Než je zakázka odeslána, ještě se celá přeměří a překontroluje, a poté je odeslána na vaši adresu.

svadleny_sici_raj

CO VŠECHNO SI U NÁS MŮŽETE NECHAT UŠÍT?

závěsy a záclony

Pokud budete chtít ušít závěsy, můžete vybrat jakoukoliv dekorační látku z naší nabídky, na závěsy jdou použít i potahové látky, ale musíte počítat s tím, že to budou těžké závěsy, které nepůjdou až tak dobře stáhnout na bok okna. Specifickou skupinou jsou zatemňovací látky, říká se jim také black out závěsy. Tato látka je třívrstvá (lícová vzorovaná strana, vnitřní černá vrstva a vnější béžová vrstva), a díky tomu dokonale zatemní (zvláště vhodná pro prostory, kde od rána do večera svítí nepříjemně slunko, také tuto výhodu využijí lidé, kteří pracují na směny a ve dne potřebují spát), další výhodou blackoutu je, že výborně tlumí hluk a skvěle vypadá.

Až budete mít vybranou látku, je potřeba si vybrat, jak budete chtít záclonu, nebo závěsy pověsit ( na tunýlek, na oka, na řasící pásku, na poutka).

Poté už stačí jen napsat jakou chcete šířku závěsu, výšku závěsu a počet kusů. Pokud nevíte, jakou šířku by měl závěs mít, nevadí. Stačí napsat šířku a výšku okna.

povlaky na polštářky

Pokud budete chtít ušít povlaky na polštářky, můžete vybrat jakoukoliv dekorační látku z naší nabídky. Stačí jen napsat rozměry povlaku a počet kusů. Povlaky šijeme podle vašeho přání - jednoduché, s kanýrem, z jedné strany jedna látka, z druhé strany druhá látka. Všechny povlaky šijeme na zip, který je našitý ve švu. Můžete tak otáčet polštář podle libosti, aniž by jednu stranu hyzdil zip.

kapsáře, zavinovačky, dětské povlečení a vše ostatní

Šijeme také kapsáře, zavinovačky, dětské povlečení, chňapky, zástěry .... atd. Pro všechny tyto věci potřebujeme znát rozměry a vaši představu.

kapsare

sedáky na židle

Rádi vám také ušijeme sedáky na židle, potřebujeme vědět vaši představu, rozměry, jestli budete chtít na židle úvazy a jak vysoký molitan budete chtít do sedáku dát. A samozřejmě počet kusů. Pro všechny tyto věci potřebujeme znát rozměry a vaši představu.

šijeme také pro hotely a restaurace

V tomto případě záleží opravdu jen na přání zákazníka, v jakých barvách budeme hotel, nebo restauraci vybavovat, z jakého materiálu bude vše ušité.

ubrusy, prostírání

Pokud budete chtít ušít ubrus, nebo prostírání, můžete vybrat jakoukoliv dekorační látku, z naší nabídky. Ubrus může být začištěný založením, nebo šikmým proužkem. Šikmý proužek našíváme buď saténový, nebo bavlněný. Vždy vybíráme barvu proužku podle přání zákazníka, nebo podle barvy látky.