♥ Milí zákazníci, e-shop i všechny kamenné obchody mají OTEVŘENO. ♥

Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

 1. Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s obchodními, dodacími a reklamačními podmínkami.
 2. Cena za zboží je uváděna se sazbou DPH. Cena zboží neobsahuje poštovné. V případě změny ceny je zákazník kontaktován elektronickou poštou nebo telefonem.
 3. U některých druhů záclon a dekoračních látek se mohou výšky lišit o +-5cm z uvedených rozměrů. Prodávající si vyhrazuje právo dodat kupujícímu objednanou záclonu v metráži ve větší šířce, než činila objednávka kupujícího, přičemž rozdíl nesmí činit více než 15%. Přehozy, deky, povlečení a některé druhy kusových záclon je dodáváno v originálním balení, obal je považován za součást zboží a jeho hodnota je zahrnuta v ceně zboží.
 4. Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dní od převzetí zboží bez uvedení důvodů (zboží mu bylo doručeno přepravní službou). V takovém případě může požadovat vrácení peněz nebo náhradu za jiné zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené. Toto ustanovení neplatí u zboží, které je na zákazníkovu objednávku zpracováno. Tímto ustanovením není nijak dotčeno právo na reklamaci.

II. Objednávání

 1. Ve svém vlastním zájmu uveďte v objednávkovém formuláři (registraci) pravdivá a přesná data, abychom Vám mohli zboží řádně a včas doručit. O vyřízení objednávky budete informováni elektronickou poštou. V ostatních případech Vás v případě potřeby budeme kontaktovat telefonem nebo poštou.
 2. Vaši objednávku považujeme za závaznou. Jestliže se dodatečně po jejím odeslání rozhodnete objednávku změnit, můžete tak učinit do 2 hodin od učinění objednávky e-mailem nebo telefonem.
 3. Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku a to zejména z důvodu nemožnosti zajistit zboží řádně a včas.
 4. V případě, že se jedná o zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu předem potvrdí telefonicky / e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám.

III. Platební podmínky

 1. Platba v hotovosti při osobním odběru zboží
 2. Na dobírku vč. poštovného a balného, při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)
 3. Platba předem - převodem na účet

IV. Dodací podmínky

 1. Osobní odběr: zboží může převzít pouze osoba k tomu pověřená (oprávněná) majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.
 2. Zasílání přepravní službou: zboží je zasíláno službou České pošty. Cena přepravy se řídí dle ceníku přepravce, aktuálního v den objednávky.
 3. Zasílání přepravní službou: zboží je zasíláno službou Zásilkovna. Cena přepravy se řídí dle ceníku přepravce, aktuálního v den objednávky.
 4. Lhůta pro odeslání zboží jsou cca dva týdny, v případě prodloužení termínu dodání, zákazník obdrží informaci o prodloužení termínu dodání zboží. Zboží si může po předchozí dohodě zákazník vyzvednout osobně dle výše uvedených platebních podmínek.

V. Právo vrácení zboží bez udání důvodů

 1. Zákazník má právo na vrácení zboží bez udání důvodu. (Neplatí u zboží, které se na jeho žádost mechanicky upravovalo, či šilo.)
 2. Zákazník má právo si zboží nevyzvednout, v takovém případě, pokud nebude informovat naši společnost, budeme objednávku stornovat.
 3. Bude-li zákazníkem nevyzvednuta zakázka, která se na jeho žádost a s jeho souhlasem upravovala a materiál byl tímto pro jiné použití znehodnocen, zboží bude jeden měsíc drženo skladem a zákazník bude o tomto stavu informován emailem.
 4. Pokud si zákazník nevyzvedl zboží, které se pro něj nikterak fyzicky neupravovalo, a již provedl platbu převodem, bude mu tato platba vrácena.

VI. Reklamační řád

 1. Zákazník je povinen doručenou zásilku neprodleně otevřít a překontrolovat její stav, případné poškození způsobené přepravou musí neprodleně nahlásit dopravci.
 2. Provozovatel Internetového obchodu společnost Šicí Ráj, stanovuje pro případ reklamace vad zboží následující:
  • reklamace zakoupeného zboží se řídí obchodním zákoníkem a občanským zákoníkem (zákon o ochraně spotřebitele).
  • reklamace doplňkové služby "přeprava zásilky" se řídí přepravními podmínkami přepravců a je samostatně objednávanou službou.

Reklamace se vyřizují na těchto kontaktech: Ing. Klára Zvercová – Šicí Ráj, tel: 737404546, email: klara.zvercova@seznam.cz

Vaše reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě po obdržení Vaší písemné zprávy a zboží.

VII. Ochrana osobních údajů

 1. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím. Osobní údaje jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
 2. V případě udání emailové adresy zákazníkem si provozovatel Internetového obchodu vyhrazuje právo zasílat zákazníkům průběžné informace o novém zboží apod. Projevené přání zákazníka tyto informace nezasílat bude respektováno.
 3. Prohlašuji, že všechny osobní údaje uvedené v tomto formuláři/importovaném souboru jsou úplné a pravdivé. Souhlasím s tím, že tyto údaje budou zpracovávány Českou poštou, s.p. za účelem kontaktu při doručování zásilek. Údaje budou uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí informaci o mém právu na přístup ke zpracovávaným osobním údajům, právu na opravu těchto údajů i povinnosti České pošty, s.p. mi na požádání sdělit informace o jejich zpracování, jakož i o dalších právech stanovených v § 21 zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

VIII. Kontakt na provozovatele

WallachVladislav & Wallachová Radana
DIČ: CZ6202031638
tel./fax: 487 710 134
mobil: 736 682 573, 603 147 273
e-mail: info@sici-raj.cz
web: www.sici-raj.cz
Adresa: Tržní náměstí 690, Nový Bor 473 01

Ing.Zvercová Klára
mobil: 737 40 45 46
e-mail: klara.zvercova@seznam.cz
web: www.sici-raj.cz