Možnosti platby

Dobírkou

Objednávky na dobírku se hradí v hotovosti doručovateli nebo na poště. Doručovatel není oprávněn zásilku před plným uhrazením a převzetím adresátem rozbalovat a kontrolovat. Za všechny zásilky hradí zákazník doběrečné doručovateli.

 

Platba převodem na účet

Objednávky se platí převodem z účtu. Informace pro platbu obdržíte v e-mailu. Veškeré objednávky jsou expedovány až po řádném připsání platby na náš účet.

 

Okamžitá platba převodem na účet

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

 

Osobní převzetí

Při osobním převzetí je možné uhradit objednávky předem na účet, hotovostí, tak platební kartou, přímo na kamenné prodejně v Bakově nad Jizerou.

 

Platba platební kartou

 

Objednávky se platí pomocí platební karty, je to nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267